:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

poniedziałek, 6 lipca 2015

4 chmurkowe urodziny Szymona - uwaga! Muuuuuuultum photosssssssss :D


"Małe" turbulencje w postaci upadku kompa z wersalki, co finalnie spowodowało jako zgon bez możliwości reaktywacji spowodowały opóźnienia w obróbce zdjęć. Nie mniej jednak wspólnymi siłami...:)
Syn na pytanie: Szymku, chciałbyś żeby mama wyczarowała jakieś dekoracje na Twoje urodzinki? 
Co byś chciał? 
Byłam pewna, że odpowiedź będzie jednoznaczna: ZygZak McQueen na wszystkim łącznie z obrusem,  babeczkami, słomkami (...), a tymczasem syn na to: mamo, żeby wszystko było niebieskie, i tort taki ogromny - niebieski, i balony niebieskie! To mój ulubiony kolor, wiesz? No i ZygZak na torcie!;)
Starałam się sprostać oczekiwaniom mojego.. czterolatka!
***
Koszulka: Marta Zmyślona: K L I K, polecam ogromnie, jakość pierwsza klasa!
Figurka na torcie: Cukiernia Rzeczkowski
Pierdółki typu: czapeczki, balony z naklejonymi chmurkami, chmurki na patyczkach, naklejki "4" dla gości, foremki do babeczek i słodkości (poza samym biszkoptem upieczonym przez zaprawionego w bojach przedszkolnych tatę) - mama:) - a tak, troszkę się chwalę bo sporo czasu i pracy kosztowało to wszystko, ale zadowolenie szczególnie na małych twarzyczkach wynagrodziło wszystkie zarwane wieczory;)
Zdjęcia jak zwykle - jeden wielki mix, niestety nie wycisnę z siebie jeszcze chronologii zdarzeń, miłego oglądana:)))))


Pozdrawiamy słonecznie i upalnie; czekałam na ten zaduch, płynący po plecach pot, stojące powietrze.. ale też pranie schnące w pół dnia, możliwość wyjścia niemalże w negliżu na taras po 23 wieczorem (...)
Chwilo trwaj!

2 komentarze: