:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

wtorek, 13 maja 2014

Mój kumpel rozpoczął taki właśnie biznesior...


...
Wpudle.pl – złoty środek na brak miejsca w mieszkaniu

Twoje mieszkanie już dawno przemieniło się w twierdzę pełną nieużywanych rzeczy? Kupując coś nowego zastanawiasz się gdzie to postawisz? Wciąż myślisz o nadchodzących porządkach?
Teraz nie musisz się już o to martwić - wystarczy, że oddasz rzeczy do przechowalni wpudle.pl.

Już za 6,50 zł miesięcznie możesz przechować karton o wymiarach 40x30x30 cm. Z powodzeniem zmieścisz tam 40 średniej wielkości książek, 200 pudełek z płytami CD czy też 6 dużych segregatorów. Dostarczenie pustych kartonów jest zawsze bezpłatne. Jeżeli zdążysz spakować je w 20 minut to również za darmo trafią one do bezpiecznego magazynu a kiedy już będziesz je z powrotem potrzebować wystarczy, że zamówisz ich zwrot za pośrednictwem strony internetowej. Firma oferuje dostarczenie kartonów o wybranej porze już następnego dnia od momentu zamówienia. Koszt zwrotu to 17 zł niezależnie od ilości zwracanych kartonów. To dużo? Pomyśl ile wydajesz na paliwo wywożąc swoje rzeczy do rodziców...nie wspominając o czasie.

W obecnej chwili z usługi WPUDLE.PL mogą korzystać mieszkańcy lewobrzeżnej Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Brwinowa, Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. W ciągu najbliższych 3 miesięcy zasięgiem zostanie objęta cała aglomeracja Warszawska. Aby skorzystać z usługi wystarczy na stronie wpudle.pl założyć profil, wybrać ilość kartonów do dostarczenia, wskazać termin i adres dostawy. Autorzy projektu zalecają, aby przed zapakowaniem zrobić każdemu przedmiotowi zdjęcie. Dlaczego? Aby w panelu na stronie WPUDLE.PL każde pudło opisać i dodać zdjęcia, co ułatwi w przyszłości wskazanie kartonu, który ma zostać zwrócony.
Jedną z zalet WPUDLE.PL jest właśnie panel, poprzez który możemy zarządzać usługą. Z jego poziomu, oprócz opisania przedmiotów włożonych do kartonu, możemy zamówić dostawę poszczególnych kartonów do naszego domu lub w dowolny adres będący w zasięgu usługi. Tam też mamy pełny podgląd do kosztów związanych z zamówionymi usługami, możemy wykonywać szybkie płatności on-line które wspiera firma E-card. Abonament za składowanie jest liczony tylko za dni kiedy korzystaliśmy z usługi i jest rozliczany zawsze po zakończonym miesiącu lub przy zakończeniu współpracy z WPUDLE.PL.
Twórcy projektu mają ambitne plany i rozwijają ofertę. W tym momencie można zamówić 2 rodzaje kartonów lecz już w czerwcu pojawi się możliwość składowana kartonów w dowolnych rozmiarach(np. walizki, kontenery, kartony własne klienta), pojawią się też inne typy kartonów, dostosowane do specyfiki produktów dla których są przeznaczone (np. narty, archiwa firmowe, specyficzny sprzęt sportowy). Dodatkowo trwają pracę na umożliwieniem przechowywania rzeczy o nietypowych kształtach: rowery, opony, meble i inne wysoko gabarytowe przedmioty. 

Wpudle.pl to doskonała okazja aby znów cieszyć się przestrzenią w Twoim mieszkaniu. Fajna sprawa, polecam!!!
WPUDLE.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz