:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

środa, 21 listopada 2012

Ujawniam się - Szymon będzie miał siostrzyczkę:)


A prawidłowo tekst wypowiedziany przez moją mega wścibską sąsiadkę brzmiał: "a Szymon będzie miał braciszka, a ty nieeee". A wypowiedziany był do 2-letniego chłopca, syna Emilki, mojej sąsiadki, z którą to pani babcia - plotkarka od dawna nie rozmawia, a koniecznie chciała w jakiś sposób przekazać zasłyszaną plotkę;) Emilka ubawiła się okrutnie.. a ja wcale nie mniej;)

A nawiązując jeszcze do tytułu posta: na USG połówkowe poszłam do p dr Katarzyny Przygody, reklamującej swego czasu Laktacyd Femina (reklamę tą uznano za wyjątkowo irytującą;)). Stwierdziła, że na jej oko: dziewuszynka, ale nie raz i nie dwa natura płatała figla, tak więc z zakupami różowych kaftaników radziła się jeszcze wstrzymać:)
Cieszę się bardzo, tak samo bardzo jakbym się dowiedziała, że kruszynka, którą noszę pod sercem od 24 tygodni jest kolejną chłopaczynką!!!Więcej zdjęć:  


8 komentarzy:

 1. bosko:DDDDDDDDDDDd Buziaki dla Was:****

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo,,,Asieńko, gratuluję serdecznie, takie nowiny!:)Super, ale że tyle się ukrywałaś przed blogowymi siostrami...:)Wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodziny,pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!!! Ależ to piękna wiadomość :))) pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję całym serduchem i życzę powodzenia na ten piękny czas, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale Extra, gratulacje!
  A Marek wiedział i nic mi nie powiedział, no!

  OdpowiedzUsuń