czwartek, 5 lipca 2012

Pierwsza wizyta u fotografa, pierwsza wizyta u fryzjera:D


Postanowiliśmy wyrobić Kiziowy paszport - tak na wszelki wypadek:) A że tego samego dnia byłam u mojej Kasi na podcięciu - Szymek tez się załapał:) Myślałam, że cała operacja będzie przebiegać bardziej nerwowo - a nerwy nie pojawiły się żadne:)


Dosłownie chwile potrwało oswajanie z fotelem i grzebieniem, a że łopatka dzierżona w rączce od samego domu - to w jednym grzebyk, w drugim łopatka i jedziemy:)
 

Kasia nie mogła przestać się uśmiechać do małego klienta:)
 

I jeszcze podjęcie decyzji: na gładko, na boczek czy irokez?
Irokez wygrał:)
 

Fajnie fajnie, ale w 5 minutach cała operacja musiała się zamknąć, Szymek wstał i ogłosił zakończenie operacji "FRYZJER"


Pełen lans na obiekcie;)
 

Obfotografowany został nie tylko przeze mnie;)
 

U fotografa (pożal się Boże, tak na marginesie, czy nie widział, że mucha przekrzywiona na jedną stronę.. yy nie miał podglądu czy jak..??)  w celu uzyskania soczystego uśmiechu zadziałało schowanie się mamy za wielkim miśkiem, a następnie wyłonienie się zza niego ze słowami: gdzieeee jest boooobaaaas??!! - Tutaaaj! I buziak uśmiechnięty od uszka do uszka:)
 

Mój ci on!
 

Buziaki dla Was!!! 

9 komentarzy:

 1. tez ostatnio robiliśmy fotki do paszportu,niestety bez uśmiechu wyszły:)
  synek cudny!

  OdpowiedzUsuń
 2. CUDOWNY.... CUDOWNY... :* ZAKOCHANA JESTEM W NIM I W MOIM F...

  alicja :*

  OdpowiedzUsuń
 3. jaki słodziak!! ale bedzie miał wzięcie ~!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Mojemu mucha na roczku się przekrzywiła i na wszystkich zdjęciach było to widać. Ale kto by się muchą przejmował skoro mały taki cudny i uśmiechnięty!

  OdpowiedzUsuń
 5. ojej ale frajdę musiał mieć!!!!! wygląda na prze-szczęśliwego!!!! Bruna też czeka wizyta u fotografa :) ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić....on w miejscu sekundy nie usiedzi :):)

  Ps. fajna pani fryzjer - podobają mi się jej tatu - sama sobie ostatnio jeden sprawiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie!!! Ale mi się młody podoba w tej muszce ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby nie Twoja wzmianka o krzywej muszce to nawet bym nie zauważyła. Uśmiech Małego skutecznie odciąga uwagę od wszystkiego :)

  OdpowiedzUsuń