:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

sobota, 3 marca 2012

Pożegnanie z szafkami IKEA...


... z mojej łazienki:( Tzn cieszyć się powinnam, że reklamacja, którą złożyłam została uznana, nie mniej jednak szkoda mi bardzo, że wymarzone szafki okazały się.. nieodpowiednie do łazienki:/
Na pewno nie nadają się na tereny podmokłe, jakimi niewątpliwie jest łazienka ;farba odłazi i wygląda to koszmarnie, zapewne z tego względu zostają one wycofane - co się okazuje!
Ale jest też dobra wiadomość: na ich miejsce pojawi się nowa seria: 'coś na styl country', jak to ujęła pani z działu reklamacji. Tak więc jeśli meble z tej kolekcji przypadną nam do gustu - możemy stare wymienić na nowe, a jeśli nie - zabrać pieniążki i... szukać szafki pod bydlaczą ikeowską umywalkę.. powodzenia:/..
Seria pojawi się w przeciągu ok 3 msc, czekamy zatem!
Poniżej kilka migawek łazienkowych:)

Na słupku uszkodzenia wyglądają inaczej - w niektórych miejscach porobiły się purchelki (po niewątpliwym kontakcie mebelka z wodą, w końcu to łazienka!!)
Bardzo liczę na to, że wymiana się uda i nowe mebelki będą znacznie bardziej wytrzymałe!

6 komentarzy:

 1. dziękuję za Twój komentarz pod moim postem dot. umiejętności Okrucha. Bardzo pocieszające są takie słowa:)
  Podziwiam właśnie Twoją łazienkę:) bardzo podoba mi się taki styl:) Tak jasno!! macie wannę czu prysznic? Jak zamontować zasłonkę kiedy się ma wannę? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta łazienka to pozostałość po teściach, pisałam już kiedyś, że mam zaplanowany każdy detal kiedy to przyjdzie czas na jej remont.. póki co muszę zadowolić się tym co jest i nie wybrzydzać, tak więc... nie wybrzydzam:)W dziale łazienkowym Leroy Merlin mężul znalazł takie oto elementy do zamontowania zasłonki wokół wanny.. I przykręcał listwę jakąś do sufitu, szybkie i tanie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta łazienka to pozostałość po teściach, pisałam już kiedyś, że mam zaplanowany każdy detal kiedy to przyjdzie czas na jej remont.. póki co muszę zadowolić się tym co jest i nie wybrzydzać, tak więc... nie wybrzydzam:)W dziale łazienkowym Leroy Merlin mężul znalazł takie oto elementy do zamontowania zasłonki wokół wanny.. I przykręcał listwę jakąś do sufitu, szybkie i tanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta łazienka to pozostałość po teściach, pisałam już kiedyś, że mam zaplanowany każdy detal kiedy to przyjdzie czas na jej remont.. póki co muszę zadowolić się tym co jest i nie wybrzydzać, tak więc... nie wybrzydzam:)W dziale łazienkowym Leroy Merlin mężul znalazł takie oto elementy do zamontowania zasłonki wokół wanny.. I przykręcał listwę jakąś do sufitu, szybkie i tanie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja czuję wielkie rozczarowanie. Nie mam takiej szafki, ale z tej serii na d umywalka i marzyłam o takiej. ale widzę, że trzeba się na coś przerzuci.
  Zaklepałaś u mnie paterę na tęczowym, jesteś zaineresowna, bo kolejeczka się wydłuża. iza nie daje znac. napisz na maila.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziwne mam te meble od 2008 r, nic się nie dzieje jest maj 2014,

  OdpowiedzUsuń