:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

czwartek, 26 stycznia 2012

Zapowiadany fenomen zębowy w formacie RAW

Przed zajściem w ciążę nie zastanawiałam się nad ząbkowaniem dzieciaczków.. tak jak i nad innymi kwestiami związanymi z dziećmi (...), jednak odkąd dziecinka pojawiła się na świecie - wiadomo - radzę się innych mam (a mam kilka takich, które mi niewątpliwie imponują, nie tylko w zakresie mądrego żywienia, mądrego wykorzystywania czasu wolnego, ... mądrego ogólnie podejścia do dzieci wychowania) w różnych sprawach; także i w kwestiach wyżynania się pierwszych ząbków też się podpytywałam. No i niby miały wychodzić powoli, pojedynczo, czasem 2 naraz, a tu: 7 miesięcy, a Szymen ma 8 zębów i naszym zdaniem - kolejne w drodze! Niesamowite, wiem, że kwestia m. in. ząbkowania jest kwestią indywidualną, tak samo jak siadanie, raczkowanie itp, nie mniej jednak nadziwić się nie mogę, że już tyle ząbków w buziolu malutkim jest!!!
Z tejże okazji usilnie z Asiulą w zeszłą niedzielę w godzinach przedpołudniowych, próbowałyśmy sprawić, ażeby dzidziuń zrobiła taką minkę, która uwidoczniłaby pełne posiadane uzębienie! Sprawa nie okazała się łatwa, ale kilka fot okazało się być zadowalającymi;)
Napiszę jeszcze, że prezentowane foty są zrobione w formacie RAW, a nie JPG, przez co są o wiele lepszej jakości, co wywołało nasz pełen podziw dla efektu końcowego:D


A następny post będzie iście zimowy!
Paa!

7 komentarzy:

 1. ale piękne zębiska:DD
  u nas jeden dopiero wyczuwalny, jakoś nie mogę sobie wyobrazić Okrucha w uzębieniu:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście niesamowita sprawa z tymi ząbkami, przyznam, że jestem pod wrażeniem:) Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. u nas idzie 3ci a młody też ma 8 miesięcy.. Szymek śliczny :-) mały mistrz min :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia, a Szymek taki słodki, że aż chce się go schrupać:)Ściskam Cię Asiu serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zęby zębami ale jakie on ma PIĘKNE NIEBIESKIE OCZY !!! :-D

  OdpowiedzUsuń