:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

poniedziałek, 21 listopada 2011

Małe nowości;)
Każdy dzień przynosi coś nowego, i każda mama opiekująca się swoim maluchem (hmm właściwie to nie musi być swój, aby zaobserwować takie rzeczy) musi się ze mną zgodzić. A to nowy produkt wprowadzony do jadłospisu, a to zaobserwowanie nowej umiejętności (...);

Ostatnia sobota przyniosła nam nową 'umiejętność': plucie - zdjęcie powyżej..

Jechaliśmy z J i teściem do kręgarza, gdyż obaj biedni z tymi kręgosłupami, wiecznie coś (...) i podczas drogi powrotnej Młody zaczął.. właśnie pluć:/ Wydmuchujac powietrze z dużym impetem mówi jakby przewlekłe "PPPPPPP" i wykotłowuje przy tym masę śliny.. Teraz to jest prawdziwym ŚLIMAKIEM! Nie pomaga nasza dezaprobata i utrzymywanie powagi, mimo tego, że czynność jest ta jest - bądźmy szczerzy - mega zabawna w jego wykonaniu;)


Następnie - usypianie na rękach, niby nic, ale Simak nigdy nie był w stanie porządnie zasnąć trzymany na rękach, a tu proszę - w zeszłym tygodniu zasnął u teściówki podczas przechadzania się po mieszkaniu, u J w tych samych okolicznościach i u mnie - tak o na fotelu:)


A dzisiaj - ha! Kilkakrotnie samodzielnie przekręcił się z brzucha na plecy i odpychał się nogami jak żaba - znakiem tego niedługo będzie go pełno wszędzie bo zacznie pełzać! Za ciemno było na fotę, ale kamera by się tu przydała tak naprawdę!


A tak niedawno w brzuchu siedział.. :D

5 komentarzy:

 1. No to teraz będzie bieganie za Simasem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No takiej umiejętności się nie spodziewałam:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze zdjęcie śliczne,
  drugie zdjęcie boskie,
  trzecie zdjęcie słodkie

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję nowych umiejętności, moje leniuszysko ani nogami sie nie interesuje ani nie przekręca z brzucha na plecy, buuuu

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja Ci zazdroszczę, ze Twój już wie ze ma raczki i nóżki. i te nózie w buzi- miód
  buziole i dziękuję za słowa u mnie

  OdpowiedzUsuń