:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

czwartek, 24 listopada 2011

Dzień którego miałam dosyć i turlanek moc!


Tak na wstępie - nie mogę - tradycyjnie - podpisywać poszczególnych fot:/ No commento!

Tak, dzisiejszego dnia miałam dosyć tak bardzo, że.. no bardzo dosyć! Sz zrezygnował z drzemki o godzinie 10, mimo, że śpiacy być okrótnie.. Krzyczał, nadymał się (brak kupy), tarmosił dziąsełka (wczoraj wypatrzyliśmy pierwszy wyrżnięty ząbek, drugi w drodze..), pluł (ach ta nowa umiejętność..) a mi cierpliwości brakowało.. Ale tłumaczyłam sobie, żeby nie dać się ponieść chwili, że za moment uśnie.., że musi cierpieć, dlatego jest taki, a nie inny.. Usnął po 11.30 (...)


Przekręcanie się z plecków na brzuszek, uchwycone z fotach z kociszonem na kolanach, przysparza ciekawych doznań: przy przewijaniu (nie daje się przewinąć), przy układaniu do drzemki (nie daje się ułożyć), przy przebieraniu (nie daje się przebrać), wreszcie - przy wieczornym zasypianiu (na brzuchu..;))

Rozpoczęcie przygody pt: pełzanie to kwestia.. kilku chwil myślę, nóżki już wycinają do przodu, dupsko w górę.. jak opanuje synchronizację rączek do tego to wystartuje jak wściekły;)


Ech.. a dopiero co w brzuchu siedział, jak już pisałam..;)

4 komentarze:

 1. Juz na na nocniku?? Auuu. ale On spryciula.
  Fotki przewracanki Cudo
  Jak zęby? Przecież to nasze dzidziule malutkie, jakie zęby, jakie raczkowanie???
  O matko
  Buziole

  OdpowiedzUsuń
 2. :D Plucie to maly pryszcz :))) Poczekaj jak zacznie łazić z jedzieniem w ręku , roznosic zabawki i wspinac się na wszystko co w koło :D A zaraz powie do Ciebie , ze nie ma zamairu zbierac klocków ... :) Mój starszak za moment kończy 6 lat , nei do wiary ...i wciąż wydaje mi sie , ze dopiero co z porodówki wyjechałam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. my tez mielismy kupowy problem, lekarz polecił nam lactulosum, działa bardzo szybko i skutecznie, u nas nie powoduje żadnych rewelacji żołądkowych, zero bólu czy gazów, gratulujemy zęba, u nas tez trudności ze wszystkim przez to przekręcanie się na brzuch, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jednym słowem dzień Armagedonu był u Was:D

  OdpowiedzUsuń