:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

piątek, 1 października 2010

"Ogród Kości" Tess Gerritsen - GENIALNA!


W ciągu tygodnia, kiedy spędzam obecnie równo 100 minut dziennie w drodze do i z pracy w WKD, przeczytałam kozacką książkę mojej ulubionej Tess:) Tak żeby nie jeździć na pusto i nie tracić jakże cennego czasu.
Genialna, polecam, polecam i jeszcze raz P O L E C A M ! ! !
Książkę wypożyczyłam w bibliotece, do której zapisałam się w zeszły piątek, u mamy w pracy bowiem mają braki w moim ulubionym gatunku:/

Krótki opis:
Czasy współczesne. Julia Hamill dokonuje makabrycznego odkrycia na terenie swojej posiadłości w Massachusetts - wykopuje czaszkę kobiety noszącą nieomylne ślady popełnionej zbrodni. Odpowiedzi na pytanie, kim jest zamordowana, należy szukać w innej epoce. Boston, rok 1830. Norris Marshall, utalentowany, choć ubogi student medycyny, zamieszany w handel zwłokami, staje się głównym podejrzanym w sprawie kolejnych mordów - najpierw pielęgniarki, potem znanego lekarza. Aby dowieść swojej niewinności musi odszukać jedynego naocznego świadka zbrodni. Trzymająca w napięciu, perfekcyjnie skonstruowana i wierna realiom epoki opowieść zręcznie splata dzieje bohaterów z XIX i XX wieku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz