:D

:D
Suwaczek z babyboom.pl
Suwaczek z babyboom.pl

piątek, 30 października 2009

Czwartkowe popołudnie za zakupach i w kinie:)
* Z * E * R * O *

W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesmen chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesmen potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym „tak” uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części mieszkańców miasta. To początek wielowątkowej historii, w której przetną się drogi wielu osób, a każda ich decyzja będzie miała konsekwencje nie tylko dla nich. „Zero” to opowieść o miłości i nienawiści, o zdradzających i zdradzanych, o przemocy i seksie oraz o zaskakujących tajemnicach, które poznamy w trakcie tej przedziwnej doby. Wprawiona w ruch machina nieodwracalnie zmieni życie bohaterów. Czy rzeczywiście nieodwracalnie?
obsada:Robert Więckiewicz, Marian Dziędziel, Rafał Mohr, Roma Gąsiorowska
twórcy:reżyseria: Paweł Borowski, scenariusz: Paweł Borowski, zdjęcia: Arkadiusz Tomiak, muzyka: Adam “Burza” Burzyński Więcej >>
szczegóły:dramat obyczajowy, Polska, 2009, 110 min
premiera, dystrybutor:kino (Świat): 15 września 2009
kino (Polska): 23 października 2009, Monolith, kopii: 48

Powyżej szczegóły filmu, na który wybrałam się z 'Gochą szefową' do Atlantica:)
Moja opinia w skali: 0-10 = 10!, mimo, że trwał 1' 50 " nawet raz nie spojrzałam na zegarek: 'kiedy koniec':) Fajna obsada, ciekawe zwroty akcji, trzymający w napięciu - podsumuję go pomimo, że to banalne, oklepane komentarze, jakie można przypisać filmowi, który się podobał - a co?:) Polecam naprawdę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz